קולקציית InWay מבית גרופי – תיקי גב בסטייל תיקי בית ספר נוחים, מעוצבים ואורטופדיים

שתפו חברים:

שנת הלימודים החדשה בבית הספר מתקרבת יותר מהר מאשר נדמה לנו, וזה הזמן לבחור תיקי בית ספר חדשים. המגוון העצום של מותגים בשוק עשוי לבלבל, אז בואו ניזכר בחמשת הדברים החשובים ביותר שכדאי לקחת בחשבון כאשר בוחרים ילקוט

גודל התיק: חשוב לבחור ילקוט בגודל המתאים לצרכים של הילד שלך. אם הילקוט גדול מדי, הוא יהיה כבד ופחות נוח לנשיאה. אם הילקוט קטן מדי, הוא לא יהיה מסוגל להכיל את כל הציוד הנדרש לבית הספר.

משקל התיק: חשוב לבחור תיק קל משקל. גם ככה הילדים נדרשים לשאת משקל כבד בדרך לבית הספר ובחזרה, חשוב שהתיק לא יוסיף להם משקל.

נוחות התיק: חשוב לבחור תיק נוח לנשיאה. התיק צריך להיות אורטופדי, בעל רצועות כתף רחבות ומעוצב בצורה ארגונומית.

חומרי התיק: חשוב לבחור תיק עשוי מחומרים איכותיים. התיק צריך להיות עמיד בפני שחיקה, חזק ושמיש לאורך זמן.

עיצוב התיק: חשוב לבחור תיק שמוצא חן בעיני הילד/ה שלך, מעוצב בצורה יפה ומושכת ומביע את הסטייל ותחומי העיניין של הילד/ה.

תיקי גב InWay מבית גרופי, הם בחירה מצוינת לתלמידים הישראלים, הן מבחינת נוחות והן מבחינה אורטופדית.

תיקי גב InWay עשויים מחומרים איכותיים וחזקים, ומתאימים לצרכים של תלמידי בית ספר בישראל. התיקים מעוצבים בצורה נוחה ומאווררת, ומבטיחים נוחות מקסימלית לנשיאה.

תיקי גב InWay מעוצבים בצורה ארגונומית, עם רצועות רחבות ונוחות לנשיאה. הרצועות מתכווננות לגודל הגב של התלמיד, כך שניתן להתאים אותן באופן אישי.

התיקים מעוצבים בצורה אורטופדית, ומספקים תמיכה יעילה לגב. התמיכה האורטופדית מסייעת למניעת כאבי גב, במיוחד אצל תלמידים שנושאים משקל רב בתיק.

תיקי גב InWay מגיעים במגוון עיצובים וצבעים, כך שכל תלמידה ותלמיד יוכלו למצוא את התיק המתאים להם – תיקים עם הדפסי דמויות מצוירות, תיקים עם הדפסים איכותיים של סקייטבורד, כדורגל וכדורסל, בעיצוב של גיימרים, בעיצובים גרפיים השואבים השראה ממעצבי על ובתי אופנה, תיקי גב מרהיבים במגוון צבעים וסגנונות רחב מאוד.

מחירי תיקי גב INWAY נעים בין 220-350 ש”ח. המחירים תלויים בגודל התיק, בעיצוב ובסוג החומרים ממנו הוא עשוי. ניתן לרכוש תיקים של InWay בחנויות וברשתות המובילות בכל הארץ.

שתפו חברים: